Zresetuj hasło

Sporty wodne

musisz to spróbować
zaawansowane wyszukiwanie
Twoje wyniki wyszukiwania
13 lutego 2021

Sporty wodne

Urlop na południu Hiszpanii kojarzy się z ciepłym morzem, słońcem i plażami. A jeżeli tak, to nie sposób ominąć atrakcji wynikających z uprawiania sportów wodnych. Oferta wybrzeża Orihuela Costa jest w tym zakresie bardzo bogata, zarówno dla osób zaawansowanych jak i dla początkujących adeptów. Życie wodniaków skupione jest wokół dwóch marin znajdujących się na Orihuela Costa, przy których prężnie działają kluby żeglarskie:

Właściciele jachtów czy motorówek mogą korzystać z marin do cumowania i postoju swoich łodzi. Dla pozostałych istnieje bardzo bogata oferta wynajmu wszelkich jednostek pływających. W zależności od wielkości i pojemności silnika podczas wynajmu może być niezbędne okazanie dokumentów potwierdzających uprawnienia do prowadzenia łodzi czy też skuterów wodnych. Dla niezmotoryzowanych przygotowano ofertę wynajmu kajaków, rowerów wodnych czy też ostatnio bardzo popularnych desek PADDLE SURF. Nie zabraknie również klasyki – Banana Boat czy też Creazy Bed. Natomiast miłośnicy podziwiania świata z góry mogą realizować swoje marzenia podczas lotu na parasailingu. Poniżej wybrane linki do wypożyczalni:

Krystalicznie czysta woda i urozmaicona powierzchnia dna morskiego stanowią olbrzymią atrakcję dla amatorów nurkowania powierzchniowego (snorkeling). W licznych na tej części wybrzeża skałach spotkać można niesamowite okazy fauny i flory śródziemnomorskiej. Ci, którzy pragną zagłębić się w morskich otchłaniach nieco niżej mogą skorzystać z bogatej w okolicy oferty szkół nurkowania. Oto linki do najpopularniejszych z nich:

Kategoria: Holiday Ideas
Udostępnij